Lista membrilor activi ai Asociației SETIS prezentată mai jos, conține membri activi ai SETIS, înscriși până la data publicarii acesteia pe site-ul Asociației, respectiv luna noiembrie 2017. Ea se va autocompleta, pe masură ce noi membri se vor înscrie în asociație. Pentru a deveni membru SETIS trebuie sa completați un formular de înscriere, formular pe care îl puteți găsi aici.

Numele şi Prenumele Promoţia Specializarea Domiciliul actual
ŞERBAN DRAGOŞ RADU 1948 Electromecanică Iași
CANTEMIR LORIN 1957 Electrificarea industiei şi a griculturii Iaşi
ŞCHIOPU GHEORGHE 1957 Electrificarea industriei şi agriculturii Bacău
VAINER (AIZMAN) ANETTE 1958 Electromecanică Bucureşti
MUSTAŢÃ OVIDIU 1959 Electromecanică Canada
CIOCAN CONSTANTIN 1961 Electrificarea industriei, agriculturii, transportului București
CREŢU MIHAI 1962 Electromecanică Iaşi
OLAH IOSIF 1963 Electromecanică Iaşi
MUSTAŢǍ MIHAI 1965 Electromecanică Iaşi
MIESKES KLAUS YUNTER 1965 Electromecanică Germania
BALAN TRAIAN 1965 Electroenergetică Iași
ZONEL VASILIU 1965 Electroenergetică Galati
CABA GH. MIHAI 1965 Electroenergetică Iași
TEŞINSCHI CONSTANTIN 1965 Electroenergetică Piatra Neamţ
IOACHIM DAN 1965 Electromecanică Iaşi
MOISE (MOSHE) MARIANA 1967 Electromecanică Haifa - ISRAEL
TEODORU EMIL 1967 Electroenergetică Iaşi
GUŞǍ MIRCEA 1968 Electroenergetică Iaşi
RADU CONSTANTIN 1968 Electroenergetică Bucureşti
RUGINĂ VASILE 1968 Electroenergetică Bucureşti
RUSU LEONARD 1968 Electroenergetică Paşcani
SIMION ALECSANDRU 1968 Electromecanică Iaşi
DAMIAN IOAN 1969 Energetică Bucureşti
DOBRE TRAIAN 1969 Electromecanică Iaşi
HNATIUC EUGEN 1969 Electromecanică Iaşi
ILINCA MIRCEA CLEMENTIN 1970 Electroenergetică Iași
CIUTEA IOAN 1970 Electromecanică Iaşi
GRIMBERG (SAND) LILI 1970 Electroenergetică Iaşi
SCHWEITZER YONA 1970 Electroenergetică Haifa - ISRAEL
RACOVIŢAN (CAPRĂ) VASILICA 1971 Electroenergetică Alba Iulia
BARABOI ADRIAN 1971 Electroenergetică Iaşi
PRISACARU ADRIANA ELENA 1971 Electroenergetică Iași
CONDURACHE GHEORGHE 1971 Electroenergetică Iași
SAVANCIUC IOAN 1972 Electroenergetică București
APOSTOL OVIDIU 1972 Electroenergetică Bucureşti
LIVINŢ GHEORGHE 1972 Electromecanică Iași
MIRON ALEXANDRU 1972 Electroenergetică Iași
GAGEA ALEXANDRU 1972 Electrotehnică Iaşi
ILINCA (BÎRJOVEANU) CORNELIA 1972 Electroenergetică Iaşi
RACOVIŢAN VASILE SORIN 1972 Electroenergetică Alba Iulia
POPA COCULEANA 1974 Electroenergetică Iaşi
MAZILU TRAIAN-NECULAIE 1975 Electromecanică Bacău
ADĂSCĂLIŢEI ADRIAN 1976 Electromecanică Iaşi
CHIRILĂ IOAN 1976 Electromecanică Iaşi
FURNICǍ EMILIAN 1976 Electromecanică Iaşi
SEGAL BRUNO 1976 Electromecanică Petach Tiqva - ISRAEL
LECA MIHAI 1976 Energetică Iaşi
COJOCARU FILIPIUC CARMEN GEORGETA 1977 Electromecanică Iași
MIHALCEA VASILE 1978 Electromecanică Iaşi
EGNER FLORIN SIMION 1979 Electronică şi Telecomunicaţii Botoşani
MUNTEANU FLORIN 1979 Electroenergetică Iaşi
COCIU LIVIA 1979 Electronică și telecomunicații Iași
COCIU VOINEA RADU 1979 Electronică și telecomunicații Iași
MACOVEI IOAN DOREL 1980 Electrotehnică Iaşi
SĂLCEANU ALEXANDRU 1980 Electronică industrială Iaşi
SǍRMǍŞANU CONSTANTIN 1980 Electrotehnică Iaşi
BUŞOI AUREL 1980 Electroenergetică Iaşi
PĂLICI MIHAI 1980 Electroenergetică Bucureşti
FILOŞ ŞTEFAN 1981 Energetică Iaşi
DÂRVARU EMIL 1981 Electrotehnică Botoșani
LUŢA NICOLETA 1982 Automatizări şi calculatoare Botoșani
BOIARSCHI CORNELIU LEONARD 1982 Electrotehnică Iaşi
CIUBOTARU GHEORGHE 1982 Electronică şi Telecomunicaţii Botoşani
BALUŢÃ GHEORGHE 1982 Electrotehnica generală Iași
HAZI (PUŞCĂ) ANETA 1982 Energetică industrială Bacău
STAN MARIUS GABRIEL 1982 Electrotehnică Iași
URSULEANU RADU 1982 Electronică si telecomunicaţii ...
DAVID VALERIU 1983 Electronică şi telecomunicaţii Iaşi
BÂLEA MARIAN AUREL 1984 Electroenergetică Burnaby - CANADA
ŢIBULEAC ŞTEFAN 1984 Electroenergetică Botoșani
BERDAN MARIAN 1984 Electrotehnică Iaşi
VARVARA VIOREL 1984 Electroenergetică Iaşi
GAVRILAŞ MIHAI 1984 Energetică Iaşi
GAVRIL VICTOR 1984 Acţionări - Automatizări București
ISTRATE DUMITRU-MARCEL 1985 Energetică industrială Iaşi
PAICU GEORGEL 1985 Electrotehnică Iaşi
LIVADARU LEONARD-MIHAIL 1985 Utilizarea energiei electrice Iaşi
LIVADARU (SAVA) DORINA-CARMEN 1985 Utilizarea energiei electrice Iaşi
COMAN (BOICU) VERONICA 1985 Acţionări electrice Iaşi
HURMUZ DINU 1985 Electronică şi telecomunicaţii Botoșani
NACU (MATEI) PAULA IULIANA 1986 Automatizări şi calculatoare Botoșani
DROMERESCHI RODICA 1986 Acţionări - Automatizări Botoșani
LUCHACHE DUMITRU DORIN 1986 Electrotehnică Iaşi
CIOBANU ROMEO-CRISTIAN 1986 Electrotehnică Iaşi
IFRIM ANGELA ELENA 1987 Automatizări şi calculatoare Iași
TEMNEANU MITICĂ 1987 Electrotehnică Iași
PRISECARU ION 1987 Electrotehnică Iaşi
POPA MARICEL 1988 Electronică Iaşi
NIŢUCĂ COSTICĂ 1988 Instrumentaţie şi SM Iaşi
HABA CRISTIAN GYOZO 1988 Acţionări electrice Iași
ARSENE DANIELA 1989 Energetică Iași
MARDARASEVICI IULIUS GABRIEL 1990 Elecrotehnică Iaşi
BURLICÃ RADU 1990 Electrotehnică Iași
TRIFAN VICTOR 1990 Electrotehnică North York - CANADA
NOVAC CRISTIAN 1990 Aparate electrice Iaşi
STOICA GEORGETA-DELIA 1990 Automatizări şi calculatoare Iaşi
ROMANŢOV BEBI 1990 Aparate electrice Iaşi
MINCIUNĂ LIVIU 1990 Maşini electrice Bucureşti
BUTUCǍ ADRIAN 1991 Electronică Iaşi
MARDARASEVICI (IRIMESCU) GABRIELA 1991 Maşini electrice Iaşi
POBORONIUC MARIAN-SILVIU 1991 Acţionări electrice Iaşi
VENCU RICHARD-ADRIAN 1991 Electronică şi telecomunicaţii Bucureşti
POBORONIUC MARIAN-SILVIU 1991 Acţionări electrice Iaşi
MANIGA VASILE 1991 Electronică şi telecomunicaţii Botoșani
IONESCU LUIGI 1992 Electronică şi telecomunicaţii Botoșani
TEMNEANU MARINEL COSTEL 1992 Măsurări Iași
BOBUŢANU (COZMANIUC) LILIANA 1992 Energetică Botoșani
MILICI LAURENȚIU DAN 1994 Electrotehnică generală Suceava
MILICI (RUSU) MARIANA RODICA 1994 Electrotehnică generală Suceava
HNATIUC BOGDAN 1995 Electrotehnică Iaşi
CHIRIAC GABRIEL 1995 Electromecanică Iaşi
PLEŞCA ADRIAN 1995 Acţionări electrice Iași
BÎTǍ (LUCA) NICOLETA DANIELA 1996 Electrotehnică generală Iaşi
SUFLEŢEL CĂTĂLIN 1996 Electroenergetică Iaşi
BREZULIANU ADRIAN 1997 Electronică şi telecomunicaţii Iaşi
CHIRIŢA NATALIA 1997 Electromecanică / Univ. Tehnică a Moldovei Chişinău - Rep. MOLDOVA
VLĂDUŢ ADRIAN 1998 Electrotehnică Casablanca - MAROC
NEMEŞ CIPRIAN MIRCEA 1998 Electroenergetică Iaşi
GRIGORAȘ GHEORGHE 1999 Electroenergetică Iași
BURDUNIUC MARCEL 1999 Electromecanică/ Univ.Tehnică a Moldovei Chişinău - Rep. MOLDOVA
NISTOR CRISTIAN 2000 Electroenergetică Botoşani
URMĂ GHEORGHE-GABRIEL 2000 Electrotehnică Iaşi
BRÂNZILÃ MARIUS CIPRIAN 2001 Acţionări Electrice Iași
TRANDABÃŢ ALEXANDRU FLORENTIN 2001 Inginerie economică Iași
BUCĂ PETRICĂ CLAUDIU 2002 Electroenergetică Iaşi
IVANOV OVIDIU 2002 Electroenergetică Iași
ARĂDOAEI SEBASTIAN TEODOR 2002 Metrologie și sisteme de măsurare Iași
ALEXANDRESCU PANAIT ADRIAN 2002 Ingineria sistemelor elmc. Iaşi
HANGANU RADU 2003 Construcţii electrotehnice Iaşi
MOSCALU COSTEL VIOREL 2003 Electroenergetică Cernavodă
CIOATÃ (BUŢURCĂ) CARMEN VIOLETA 2003 Construcţii Electrotehnice Pașcani
APETREI RAMONA MARIA 2003 Electrotehnică Roman
NISTOR GABRIEL NICUŞOR 2003 Energetică Iaşi
STAN ANDREI CĂTĂLIN 2003 Electromecanică Iași
COVĂTARU MIHĂIŢĂ-CRISTIAN 2004 Electrotehnică Iaşi
ASIMINICESEI (NEACȘU) OANA MARIA 2004 Metrologie și sisteme de măsurare Iași
MUNTEANU ADRIAN 2004 Construcții electrotehnice Iași
CHIRU ADRIAN 2004 Exploatare maşini şi utilaje Iaşi
HULEA NICOLETA 2004 Automatizări şi inf. ind. Iaşi
DAVID AURA 2005 Inginerie economică Iaşi
MORARU MARIUS 2005 Energetică Iaşi
ŞTEFAN IOANA BRÎNDUŞA 2005 Construcţii electrotehnice Piatra Neamţ
HRISCU IULIANA 2006 Energetică Iaşi
DUMEA CORNELIU 2006 Acţionări electrice Săbăoani - jud.Neamţ
DEDIU ANA-MARIA 2006 Transport şi distribuţia energiei electrice Vaslui
BENIUGÃ (COSTEA) OANA CRISTINA 2006 Metrologie şi sisteme de măsurare Iași
FEDEROVICI STELIAN IULIAN 2007 Transportul şi distribuţia energiei electrice Botoșani
ROTARIU MONICA ALEXANDRA 2007 Electroenergetică Iași
MANOLICÃ NICUŞOR 2007 Metrologie şi sisteme de măsurare Piatra Neamţ
MACHIDON DRAGOȘ LUCIAN 2008 Electroenergetică Iași
SEREA (DĂNILĂ) ELENA 2008 Inginerie Economică Iași
BALMUȘ ALEXANDRU 2008 Informatică Industrială Bacău
ASTANEI DRAGOȘ 2009 Sisteme electrice Iași
... ... ... ...